Rok 2011SZERSZENIOWE MOTO MIKOŁAJKIKlub Motocyklowy "SZERSZEŃ" zrzeszony w Warmińsko-Mazurskiej Strefie Neutralnej w ramach akcji MIKOŁAJKOWEJ w dniu 04-12-2011 r odwiedził dom Dziecka im Sybiraków w Szymonowie . Członkowie klubu przekazali dzieciom sprzęt sportowy oraz ufundowali wystawienie spektaklu przez Teatr Dziecięcy z Krakowa .

Jeżeli masz chęć wspomóc Dom Dzieci imienia Sybiraków w Szymonowie przekaż swoją pomoc na konto numer - 80 1320 1104 3132 7082 2000 0001 Bank Pocztowy POK Ostróda.
KRS : 0000046028Współpraca WMSN - PRM


8 października 2011 roku w Ciechanowie Odbyło się spotkanie Rady Warmińsko-Mazurskiej Strefy Neutralnej oraz Rady Koordynacyjnej Polskiego Ruchu Motocyklowego w zakresie wzajemnej współpracy na rzecz promowania pozytywnego wizerunku motocyklisty w społeczeństwie oraz przyjaźni wszystkich organizacji motocyklowych .

OLSZTYŃSKIE ZAKOŃCZENIE SEZONU 2011


W dniach 17-18.09.2011 Kluby Motocyklowe Tabun i Żulers z Olsztyna zorganizowały zakończenie sezonu motocyklowego . Impreza odbywała się na terenie malowniczo położonej Osady Ataman w okolicach Olsztyna . Atmosfera wspaniała , wyśmienita pogoda i urokliwe miejsce przyczyniły się do doskonałej zabawy .W imprezie wzięli udział motocykliści z klubów WMSN , PRM oraz motocykliści z Naszego województwa .
19-21.09.2011 PIWAK STARE JABŁONKI


Impreza o wymownej nazwie „ PIWAK ” zorganizowana w miejscowości Stare Jabłonki Na terenie pola namiotowego „ POD SOSNAMI ” przez Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji HELLBOYS z Ostródy . Impreza obfitująca w różnorodne atrakcje i niespodzianki . Wspaniała atmosfera różnorodne konkursy , piękne nagrody dla zwycięzców . I na zakończenie imprezy późno w nocy gdy wszyscy spali wizyta ekipy bawiącej się w „ NOCNE PODCHODY ” . W niedługim czasie w wyniku zajścia w Starych Jabłonkach umarło Morąskie Stowarzyszenie Motocyklowe Szerszeń i powstał Klub Motocyklowy MORĄG-SZERSZEŃ . Tym Samym potwierdziło się przysłowie „ Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło”.

15 Zlot WIKNIGÓW 24-26-czerwiec-2011


Klub Motocyklowy WIKING Ełk tradycyjnie w miesiącu czerwcu organizuje swój Letni Zlot . Tym razem była okrągła okazja do świętowania bo był to zlot 15 . Zlot odbył się na terenie ośrodka MAGIC PLAYA W BARTOSZACH KOŁO Ełku. Słońce świeciło , szumiał las to i piwo smakowało wyśmienicie.20-22 maja 2011 Zlot u ŻULERSÓW


Klub Motocyklowy ŻULERS WMSN w dniach od 20 do 22 maja 2011 roku zorganizował zlot motocyklowy na terenie ośrodka wypoczynkowego PERKOZ koło Olsztynka . Wspólnie z Nami na imprezę przybyła ekipa HELLBOYS z Ostródy . Za dużo się działo aby wszystko opisywać . Kto nie był niech żałuje . Wszyscy długo będą wspominać trunek o nazwie „ Echo Puszczy ”.

City Run 3city - Otwarcie Sezonu Motocyklowego 2011


Dnia 7 maja 2011 roku odbyło się Gdańskie Otwarcie sezonu Motocyklowego pod nazwą „City Run 3city ” . Na imprezę udaliśmy się wspólnie z Klubem Motocyklowym ORZEŁ z Elbląga oraz kilkunastoma motocyklistami nie zrzeszonymi . Tak czy inaczej udało się nam zawładnąć całkiem sporym kawałkiem Drogi Krajowej E-7.Przed wielką paradą wszyscy zebrali się na parkingu Hali "OLIVIA", natomiast po niej przenieśliśmy się do AWF Gdańsk gdzie znajdował się grill , stoiska, napoje i inne atrakcje . Impreza zakończyła się After Party - HELLS PUB .
23 kwietnia 2011 Iławskie Rozpoczęcie Sezonu .


Pierwsze Iławskie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 23.04.2011 Stunt , konkursy , pokazy pierwszej pomocy , muzyka , wspaniałe motocykle . To część przygotowanych atrakcji tego dnia przez organizatorów . Postanowiliśmy sprawdzić tę imprezę i oczywiście pojechaliśmy do Iławy . Początkowo pogoda była wspaniała i słonce dawało o sobie znać . W drodze powrotnej niestety złapał nas deszcz . Ale co tam deszcz w końcu to już wiosna .


15-17 kwietnia 2011 TABUNADA


Olsztyński Klub Motocyklowy TABUN zrzeszony w Warmińsko Mazurskiej Strefie Neutralnej w dniach 15 do 17 kwietnia 2011 roku zorganizował kolejną edycje „TABUNADY” . Impreza odbyła się na terenie ośrodka wypoczynkowego „KOŁATEK” w miejscowości Mierki . Jedną z wielu atrakcji imprezy był rajd terenowy rozpadającymi się samochodami . Reprezentant Naszego Stowarzyszenia pomimo braku chłodnicy i płonącemu silnikowi w swoim pojeździe zdołał dotrzeć do mety na całkiem przyzwoitej pozycji.

TEXT alternatrywny