Rok 2009
Olsztyn- MOTOMIKOŁAJE -2009Klub Motocyklowy „ TABUN ” z Olsztyna w dniu 05 grudnia 2009 roku zorganizował akcję Motomikołaje . Zbiórka pieniędzy przeznaczona jest na zakup Pompy Infuzyjnej dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie . Skoro celem akcji jest pomoc dla dzieci to jak można jej nie wesprzeć . Kupiliśmy jakieś mikołajowe stroje . Motocykle pod d.....ę i do Olsztyna .ŻULERSKA TABUNADA 20099-11 październik 2009 Tomaszkowo nieopodal Gietrzwałdu ośrodek Copernicus . Tabun Żulersów zorganizował Motocyklowe Zakończenie sezonu . Podczas trwania imprezy amatorzy sportów terenowych mogli sprawdzić swoje siły na pojazdach ATV i nie tylko . Amatorzy dobrego jadła i napitku też nie mieli powodu do narzekania . I SZERSZENIE też tam były .Lipiec 2009 Impreza u SZERSZENINadszedł czas sprawdzić swoje siły . Polowa lipca 2009 roku organizujemy pierwszą własna imprezę jako sprawdzian . Szumnie nazywamy ją „ 1 ZLOTEM SZERSZENI ” . Miejsce to dawna plaża nad jeziorem Skiertąg . Miejsce gdzie za dawnych , dziwnych czasów obozowały Tabory Cygańskie . Jak na pierwszą i rozpropagowaną tylko drogą pantoflową imprezę odwiedziło nas sporo motocyklistów i wszyscy bawili się doskonale . A przynajmniej tak twierdzili .Tak czy inaczej sprawdzian organizacyjny zdaliśmy .


Bitawa Grunwaldzka 2009W dniach od 16 do 19 lipca 2009 roku Przyjaciel SZERSZENI „MIREK” organizator motocyklowej imprezy Grunwald 2009 zaprosił nas do siebie . Była to pierwsza edycja motocyklowej imprezy połączonej z obchodami rocznicowymi Bitwy Pod Grunwaldem . Organizatorowi udało się wybrać doskonałe miejsce na obóz i do wspólnego świętowania pogromu wojsk Krzyżackich .

W podsumowaniu jednogłośnie stwierdziliśmy , że była to najlepsza impreza na jakiej byliśmy do tej pory . Pomimo obecności motocyklistów z różnych regionów kraju i będących członkami innych klubów , nawet o poglądach odbiegających od naszych nie było żadnego napinania się i udowadniania swojej wyższości . Wszyscy przyjechali się bawić i to zgodnie czynili .


6. czerwiec .2009 Zlot KARDAN TOLKMICKOCzerwiec 2009 roku obieramy kierunek nad nieco słoną wodę i ruszamy na Zlot organizowany przez Klub Motocyklowy KARDAN z Tolkmicka . Mnogość motocyklistów , parada i inne atrakcje . Najciekawszą atrakcja czekała nas podczas powrotu do domu . Po lewej stronie las a po prawej woda i zachód słońca .
MOTOMAJÓWKA
Wyższe Seminarium Duchowne w Elblągu
oraz u BRACI OSTRÓDA 2009Początek maja 2009 roku i wszędzie MAJÓWKI . Wybieramy dwie . Przyczyna jest prosta . Są do zrobienia kilometry . Jako pierwszy cel obieramy Majówkę zorganizowaną przez Kleryków Wyższego Seminarium Duchownego w Elblągu dla dzieciaków . Powód tez prosty .Zaprosił Nas Marcin - „ DZYMI ” student V roku i zarazem SZERSZEŃ . Na miejscu zorganizowano konkursy z nagrodami dla dzieci oraz Elbląscy miłośnicy samochodów marki BMW zorganizowali pokazy driftu . Po zakończeniu wizyty w Seminarium za swój cel obieramy Motomajówkę „U BRACI” w Ostródzie . Na miejscu spotykamy się z władzami Powiatu Ostródzkiego .


TABUNADA 2009Kwiecień 2009 roku Ruszamy na TABUNADĘ . Zlot organizowany przez Klub TABUN z Olsztyna . Na imprezie tej jesteśmy pierwszy raz jako Morąskie Stowarzyszenie Motocyklowe „SZERSZEŃ”. Miejsce zlotu. Ośrodek KOŁATEK - Mierki kolo Olsztynka . Kwiecień niby jeszcze nie lato jednak pogoda dopisuje , słońce grzeje aż się skóry do „D” przyklejają . Super impreza , super atmosfera . Tabunadę wpisujemy do naszego kalendarza na przyszły rok .TEXT alternatrywny